Hakkımızda

Togan Asansör gerekli her türlü eğitim ve donanıma sahip geniş kadrosuyla imalat, periyoduk bakım, onarım ve servis faaliyetlerini sürdürmektedir. Kusursuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile faaliyetini sürdüren firmamız: İmalat, Bakım, Proje konularında kalite, performans uygun fiyat ve dünya standartları ölçülerine göre çalışmalarını sürdürmekte ve hedlediği müşteri potansiyeline ulaşmaktadır. Teslimat sonrası periyoduk bakım hizmetleri yanında verdiği Garanti Güvencesiyle müşteri memnuniyetine de güç katmaya devam etmektedir. Togan Asansör kalitesi, araştırmaclığı gelişen dünyayı ve teknolojiyi esas alarak yarınlara emin adımlarla ilerlemektedir. Hizmet alanımızı sürekli geliştirmek için çalışıyoruz. İnsan, hasta, servis ve yük asansörlerinin yanında yürüyen bant ve yürüyen merdiven alanında da hizmet veren lider bir kurum olarak, her türlü asansör tesisini 95/16/AT Asansör Yönetmenliği Modül H kapsamında, TS 10922 EN 81-1 ve TS EN 81-2'ye uygun olarak yapıyoruz. İmalatını yaptığımız tüm asansör tesislerini ekonomik, uzun ömürlü kullanım süresi ve kullanıcıların tesisten verimli bir şekilde yararlanmalarını hedef alarak geliştiriyoruz.

Togan: asansör, ekonomik kullanım kolaylığı, trafik hesabı, can ve mal emniyet tedbirleri gibi kriterler üzerinde durur. Ayrıca; asansör tesisinin makine, motor grubu, hız regülatörü, kumanda panosu ve senkronize çalışması gereken asansör aksamlarında sektöründe kaliteyi yakalamış imalatçılarla çalışarak en güvenli asansör oluşturulana kadar araştırmalarımızı sürdürüyoruz. Asansör tesislerimizi imalatında kalite, estetik, ekonomik ve en önemlisi güven olması firmamızın hedeflerinin başında gelmektedir. Çünkü bizim için olduğu kadar hedef kitlemiz içinde en mükemmel asansör en güvenli asansördür. Bu sebeple %100 güvenli bir asansör oluşturana kadar uzman teknik kadromuzla araştırmalarımızı ve çalışmalarımızı devam ettirip en mükemmel sonuç elde edilene kadar çalışıyoruz, çalışacağız. Çünkü siz bizim için değerlisiniz.

 

Misyon

İş alanımızda önemli yatırımlar yapan ulusak ve uluslararası lider bir Dünya şirketi tanınacağız. Kullanıcılara uygun fiyat, ileri teknoloji ile kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunarken sınıfın en iyi hizmetini sağlayıp müşteriler ile güçlü ortaklıklar kuracağız. Sürdürülebilir ve istikrarlı kazançları sağlarken çalışanlarımızın, toplumumuzun ve kullanıcı kitlemizin risk yaşamamalarına itibar edeceğiz.

Vizyon

Togan Asansör Ltd. Şti. müşterisine en uygun çözümleri, saha deneyimlerinden elde ettiği gelişmelere dayanarak sağlamaktadır. Hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamaktadır.